OTTO GROUP İTHALAT İHRACAT TÜRK
SEKTÖRDE DENGELi VE SÜREKLi BÜYÜMEK; KONUSUNDA UZMAN, MUTLU ÇALIŞANLAR TARAFINDAN ORTAK HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA TAM BiR iŞBiRLiĞi iÇiNDE, KATILIM VE PAYLAŞIM, DÜRÜSTLÜK, GÜVENiLiRLiK iLKELERiNi BENiMSEMiŞ iYi BiR EKiP ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTiRMEKTEDiR.

YÖNETiMiMiZ; ÇALIŞANLARININ SAĞLIK VE CAN GÜVENLiĞiNi ÖNCELiKLi HEDEF OLARAK KORUMAYI, DAHA iYiYi, ÇOK DAHA iYiYi ÜRETMEK BiLiNCi iLE SÜREKLi EĞiTiMi VE FAALiYETLERE KATILIMI SAĞLAMAYI iLKE EDiNMiŞTiR.

DOĞADAN ALDIĞIMIZI DOĞAYA VERMEK, ÇEVREMiZDEKi CANLILARLA DOST VE UYUM iÇiNDE YAŞAMAK, YARINLARA VE GELECEK NESiLLERE DAHA iYi YAŞANILIR BiR ÇEVRE BIRAKMAK VAZGEÇiLMEZ ÖNCELiĞiMiZDiR.

HEDEFiMiZ; DEĞiŞiME AÇIK, ŞEFFAF, YASAL, DÜRÜST, GÜVENiLiR, iNSANA VE ÇEVREYE SAYGILI, ETKiN, DiNAMiK, VE KATILIMCI YÖNETiM PRENSiBi iLE, BEKLENTiLERiN ÜZERiNDE KALiTEYi ÜRETEREK VE DÜNYA STANDARTLARINDA HiZMET VEREREK, EVRENSEL EKONOMiYE KATKIDA BULUNMAKTIR.

OTTO GRUP ' U DİĞER FİRMALARDAN AYIRAN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ YURTDIŞI VE YURT İÇİNDE FARK YARATAN İTİBARIDIR.

ŞİRKETİMİZ MÜMESSİL FİRMA OLARAK YOL VE İŞ MAKİNALARI SATIŞ ve SATIŞ SONRASI HİZMETLER ,YEDEK PARÇA,SERVİS,REVİZYON ve KİRALAMA HİZMETLERİ VERMEKTEDİR.

 

FALİYET ALANLARIMIZ

Asfalt ve Beton makinaları satış
servis ve Yedek parça

Asfalt Finişerleri
Asfalt Silindirleri
Asfalt plentleri
Asfalt Frezeleri
Asfalt Kazıma Makinaları
Asfalt Geri Dönüşüm Makinaları

Beton Finişerleri
Beton Pompaları
Beton Sericileri

Taş Kırma Eleme Makinaları
Mobil Konkasörler
Mobil Elekler


MÜMESSİLLİKLER

Allen Beton Finişerleri

Manipav Beton Sericiler

Vielhaben Asfalt Geri Dönüsüm Makineleri


Asfalt Finişerleri,Asfalt Silindirleri,Asfalt Plentleri,Asfalt Distribütörleri,Asfalt Geri Dönüşüm Makinaları,Asfalt Freze,Asfalt Kazı Makinaları,Beton Pompaları,Beton Finişerleri,Beton Sericileri,Mobil Elekler,Mobil Konkasörler.

Yedek Parça Satış Satış Sonrası Hizmetler Servis ve Revizyon Hizmetleri....


 

 
       
Anasayfa - Hakkımızda - Ürünler - Yedek Parça - İkinci El - Servis - İletişim
Tel : +90 312 395 83 97 Fax : +90 312 395 83 98
     
web tasarım